همه وسایل و لوازم آشپزخانه مصرفی و کاربردی هستند. انواع شیر آب احتمالا یکی از مواردی است که بیشتر از بقیه استفاده می کنیم. طبق گفته شرکت شیر ظرفشویی kwc تولید کننده سانتریفیوژ، شیرآشپزخانه بیش از 40 بار در روز استفاده می شود. در هنگام شستن دست، شستشو ظروف، پر کردن یک کاسه پاستا یا شستن سبزیجات، کاربرد دارد. بنابراین زمانی که زمان خرید یک شیر آشپزخانه جدید است، باید بدانید که چطور باید یکی را انتخاب کنید که این کارها را به درستی انجام دهد و برای سالهای طولانی بدون مشکل کار کند. بهترین شیرآلات ایرانی و انواع شیرالات قهرمان با تنوع و کیفیت بالا بعنوان پرفروش ترین شیرآلات کار شما را راحت کرده است.

قیمت شیرآلات ارزان |با کیفیت| سولوس مارکت

آیا شما برای خرید ست شیرآلات یک نگاه معاصر، قدیمی دارید ؟

برای خرید چیزی ظریف و سنتی تلاش می کنید ؟ شیرهای نیکل یا فیبر برای آشپزخانه سنتی، مس و برنز مناسب آشپزخانه های قدیمی است و شیرهای کروم یا ضد زنگ کاملا ظریف هستند. که در آشپزخانه های امروزی کاربرد فراوانی دارد. یکی از اولین چیزهایی که قبل از خرید انواع شیرآلات باید بدانید پیکربندی و سوراخ روی سینک شماست. بیشترین سینک های ظرفشویی با سوراخ های برای نصب ساخته شده اند. یک سینک سوراخ برای یک سوکت تک کنترل است . سه سوراخ برای سوپاپ های تک کنترل یا لوازم جانبی است . چهار سوراخ برای سینک های تک کنترل یا دو دسته و یا لوازم جانبی مختلف است. این سوراخ ها در پشت سینک حفر می شوند.

انواع شیر ظرفشویی آشپزخانه

شیر سینک مناسب برای شما به اولویت شخصی شما بستگی دارد. در ادامه این مقاله فروشگاه اینترنتی یراق آلات کابینت و کالای ساختمانی سولوس مارکت شما را با انواع مختلف شیرالات آشنا می کند.

شیر ظرفشویی پایه بلند با علمک ریختگی بلند

اگر شما گلدان های بزرگ و یا ظروف بزرگ را می شویید . یا یک سینک بزرگ در اتاق بزرگ دارید، احتمالا برای شما یک این نوع شیر آب پیشنهاد می شود. این نوع به شما امکان می دهد تا کارهای بیشتری انجام دهید. شیرهای آشپزخانه امروزه با منحنی های بسیار زیبای جریان و دسته های سفت و سخت می توانند به راحتی نقطه کانونی آشپزخانه شما باشند. این نوع در سینک های عمیق بهترین استفاده می شوند، اگر سینک کم عمق باشد، باعث پاشیدن آب خواهد شد.

 

شیر اهرمی
شیر اهرمی

 

شیر اهرمی :

در رتبه بندی شیرآلات ایرانی شیرآلات اهرمی بیش از 80٪ از فروش شیرها را تشکیل می دهند و برای سازندگان محبوب هستند. این شیر از پر فروش ترین شیرآآلات می باشد . این شیر آشپزخانه یک پایه هستند و دارای یک دسته هستند که کنترل دما و جریان را دارند.

شیر ظرفشویی دو دسته
شیر ظرفشویی دو دسته

شیر آشپزخانه  دو دسته :

شیر دو دسته (یک گرم و یک سرد) در شیر آب‌های دو دسته، جریان آب و حرارت با با استفاده از دسته‌های جداگانه‌ی آب سرد و گرم تنظیم می‌شود. این دو دسته به شیر آب، که روی سینک نصب شده‌است، متصل است.

شیر سینک دو دسته

شیر آشپزخانه با دسته‌های جدا :

شیر آب‌های دسته جدا از دو دسته‌ی جدا برای تنظیم گرمی و سردی آب تشکیل شده‌است که به شیر آب وصل نیست. در این مدل دسته‌ها از علمک جدا می باشد.

شیر لمسی
شیر لمسی

شیر ظرفشویی لمسی :

شیر ظرفشویی لمسی فوق العاده هستند و به سرعت در حال رشد و محبوبیت هستند. این شیر آشپزخانه بدون نیاز به دست و یا بازو، روشن و خاموش می شوند. این نوع در حال حاضر برای آشپزخانه هایی که کهنسالان و یا معلولین در آن فعالیت می کنند مورد علاقه است . این نوع بسیار شگفت انگیز برای استفاده کودکان می باشد.

شیر دیواری
شیر دیواری

شیر ظرفشویی دیواری :

این ها نوع شیر سینک به دیوار بالای سینک متصل می شوند. یک مزیت شیر آب دیواری این است که تمیز کردن صفحه روی کابینت خیلی آسان‌تر است. لازم به ذکر است که باید لوله‌کشی به گونه ای باشد که بالای صفحه‌ روی کابینت تعبیه شده باشد.

شیر دو دسته تک سوراخ
شیر دو دسته تک سوراخ

شیرآب دو دسته با یک سوراخ :

این مدل شیر آب دارای دو دسته‌ی متصل به علمک است . با تعبیه یک سوراخ روی سینک امکان نصب آن وجود دارد. تفاوت اصلی این نوع شیر در مقایسه با شیر آب دسته‌جدا این است که به جای داشتن دسته‌های جدا از علمک، دسته‌های کنترل جریان و حرارت آب به علمک شیر متصل است.

شیر ظرفشویی
شیر ظرفشویی

شیر آشپزخانه فیلتردار :

شیر آب‌هایی برای آشپزخانه وجود دارد که آب را قبل از جاری شدن از علمک، تصفیه می‌کند.

این دستگاه تصفیه زیر سینک آشپزخانه نصب می‌شود.

شیر ظرفشویی شاوری
شیر ظرفشویی شاوری

شیر ظرفشویی شاوری:

  • در این نوع قسمت آبریز به یک شلنگ وصل است و به سمت سینک کشیده و به بیرون می آید
  • . برای سینک های بزرگ کاربرد دارد.
  • از جمله مزایای این نوع شیر آشپزخانه این است که عمل نظافت را آسان می کند.
  • برای شستشوی ظروف یا سبزجات این نوع شیر فوق‌العاده است.

شیر ظرفشویی
شیر ظرفشویی

شیر آب برای آشپزخانه‌های تجاری:

  • شیر آشپزخانه تجاری، شیر با شلنگی بزرگ است که جزء شیرآلات لاکچری است.
  • ارتفاع علمک این شیر آب می‌تواند تا 75 سانتیمتر باشد.
  • این نوع شیر شلنگ بلندی دارد و سر آن اسپری است.
  • الگوی اسپری با استفاده از دکمه‌ای که روی سر اسپری قرار دارد، قابل تنظیم است
  • . پرداخت هزینه ی بالا بابت قیمت شیرآلات لاکچری در اینگونه محیط ها کارایی محیط شما را بیشتر می کند و به صرفه خواهد بود .

فروشگاه اینترنتی سولوس مارکت انواع شیرالات و یراق آلات کابینت را با ارزانترین قیمت و کیفیت بالا عرضه می نماید. شما می توانید قیمت شیر ظرفشویی ارزان و قیمت شیرآلات لوکس و قیمت شیرالات اخوان و شیر ظرفشویی راسان و قیمت علمک شیر ظرفشویی را بصورت کاملا رقابتی در سولوس مارکت بیابید.